W jaki sposób można pozbyć się niedoskonałości na twarzy?

Mam problem z cerą , szczególnie ze skórą na czole. Niestety posiada ona wiele blizn potrądzikowych i blizn. Czy istnieje jakiś zabieg lub lek, który skutecznie "wygładziłby" te pory oraz blizny? Czy te kropki których jest masa na zdjęciu w linku to są rozszerzone pory czy może to są blizny? Próbowalem wielu kosmetyków, pelingów, niestety nic one nie dają. Pan Dermatolog zaproponował mi terapie laserem frakcyjnym CO2, czy jest on bezpieczny? czy skóra nie będzie wygladac jeszcze gorzej niz przed zabiegiem? Widziałem zdjęcia twarzy po kilku dniach po zabiegu jak jest cała czerwona ze strupami, czy jednak finalnie efekt bedzie lepszy niz przed zabiegiem? Gra jest warta swieczki? A może istnieją inne bezpieczniejsze metody? Oto link do zdjęcia mojej cery: https://i.imgur.com/QpkmiW4.jpg Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Seria zabiegów laserem frakcyjnym ablacyjnym CO2 jest skuteczną i bardzo popularną metodą korekty blizn potrądzikowych. Sugeruję możliwe do osiągnięcia rezultaty przedyskutować z lekarzem prowadzącym.