Jak skutecznie wyleczyć achalazję przełyku?

witam chcialblbym sie dowiedziec jak wyleczyc achalazje , jestem po 2 operacjakch ,1 hallera,2 nissena, i jest powrot choroby mianowicie zwezenie wpustu 5mm , zaleganie pokarmu , przelyk poszezony 35mm co poszlo nie tak jestem 2 lata od ostatniego zabiegu . czy tak bedzie wygladac reszte mojega zycia . niewiem co robic . czekam na balonikowanie ale wiem ze to na krotka mete . chirorg proponuje wyciecie kawalek przelyku ale taki za bieg jest niebezpieczny i mozna zejsc na stole ,prosze o odpowi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest obejrzenie całej dokumentacji aby się móc wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.