Jak skutecznie wyleczyć grzybicę pochwy, kiedy leki nie działają?

Od dwóch lat leczę grzybicę pochwy. Jestem już tym wykończona, dlatego wzięłam zaczęłam działać na własną rękę, bo moja Pani ginekolog tylko przepisuje mi coraz to kolejne recepty, a żadnych badań diagnostycznych od siebie nie zleci. W laboratorium pobrano mi wymaz w kierunku drożdżaków oraz materiał do badania wykrywającego antygen chlamydii. Obydwa badania wyszły ujemne. Co mam dalej robić? Jakie badanie jeszcze wykonać? Dodam, że moimi jedynymi objawami infekcji jest świąd i żółtawozielonkawe, grudkowate upławy o delikatnym kwaśnym zapachu, nic poza tym.

Lek. Tomasz Budlewski

wymaz z antybiogramem oraz badania hormonalne, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa.