Jak skutecznie wyleczyć torbiel włosową?

Od dłuższego czasu zmagam się z chorobą zwaną torbiel wlosowy byłem u lekarza chirurga skierował mnie na zabieg po tym zabiegu bardziej wylewala się ropa z krwią postanowiłem pójść do następnego chirurga prywatnie który też przeprowadził zabieg dwa tygodnie po zabiegu zrobiła się dziurka i znów wydziela się krew z ropa i co ja mam zrobić

Proponuję bardzo radykalne wycięcie zmiany - trzeba całkowicie usunąć przyczynę czyli w Pana przypadku zropiałą torbiel podskórną.