Pozostałości po usunięciu torbieli włosowej

w wakacje miałem wycinania torbiel krzyzowa/torbiel wlosowa lub pilonidalna zależy jak to nazwać. rana juz niemal mi się całkowicie wygoila, jednakże martwi mnie pewna sprawa. wyniki wykazały ze zmiana z jednej strony dochodzi do linii cięcia. wiec teraz pytanie, czy te pozostałe komórki mogły zniknąć czy są tam cały czas? czy takie pozostałości mogą zniknąć/wygrać się? czy z czasem te pozostałości mogą zmienić się w nowotwór?

Na ogół opis "dochodzi do linii cięcia" , ale jej nie przekracza oznacza , że wycięcie było radykalne - tkanka zanurzona w formalinie po wycięciu -obkurcza się i często , to co my chirurdzy wiemy ,co wycinamy,tzn.z marginesem choćby minimalnym ,ale MARGINESEM w wyniku histopatologicznym jest mylące! NAJWAŻNIEJSZE JEST ,ŻE W OPISIE NIE MA STWIERDZENIA,ŻE LINIA CIĘCIA BIEGNIE PRZEZ ZMIANĘ!!! Proszę być pod stałą opieką operatora!!! zż