Wyciek płynu z rany po usunięciu torbieli włosowej

Jestem po operacji torbieli włosowej Od samego początku po zakończeniu leczenia w ranie po drenie robi się mała dziurka i wycieka płyn Byłem już u chirurga i stwierdził że zrosło się od zewnątrz a nie wewnątrz ciała Rozciął mnie bez znieczulenia i zostawiła ranę otwartą do zrośnięcia przez ziarninowanie Stwierdził że rana była czysta i torbiel nie wróciła. Niestety sytuacja jest nadal taka sama Co jakiś czas wycieka płyn ale wydaje mi się że coraz mniej tak jakby był jakiś delikatny postęp?

Witam , na podstawie opisu jestem w stanie podejrzewać , że torbiel nie została wycięta w całości! Proponuje znaleźć chirurga , który będzie umiał wyleczyć chorobę radykalnie!!! z.żurawski