Jak sobie pomóc ze wzdęciem w nadbrzuszu i plamieniami?

Witam, od mniej wiecej 4 miesiecy mam problem z brzuchem. Jest wzdety w nadbrzuszu, czuje jak non stop mi sie cos w nim przelewa, wyczuwam tez jakieś dziwne pecherzyki, ktore moge przesuwać palcem, po prawej stronie jest jakas gula ktora moge schowac pod żebrami palcami. W dodatku mam zgage po wszystkim co zjem. Gastroskopia nic nie wykazala, usg jamy brzusznej w porzadku, nie mam helikobakter, robakow tez nie. Dodam jescze tylko ze mam bardzo nieregularne cykle miesiaczkowe i brazowe plamienia.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.