Jak sprawdzić samodzielnie, czy łysieje?

Witam Na początku zaznaczę, że mam 19 lat, mój ojciec zaczął łysieć (łysienie androgenowe) w wieku dwudziestu paru lat, a dziadek od strony matki miał do śmierci w wieku 63 lat włosy na całej głowie. Być może wpadam w paranoje, ale ostatnio zaczęło mi się wydawać, że robią mi się zakola. Problem w tym, że nie jestem pewien i nie daje mi to spokoju. Dlatego mam pytanie: czy jest możliwość żeby sprawdzić domowymi sposobami czy rozpoczął się u mnie proces łysienia? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej policzyć ile włosów w ciągu dnia wypada np przy czesaniu