Jak sprawdzić skład wkładki antykoncepcyjnej?

Dzień dobry, Jestem uczulona na srebro i niestety przy żadnych dostępnych w sprzedaży internetowej wkładkach nie znalazłam ulotki ze szczegółowym składem. Czy mogliby mi Państwo udzielić informacji, które miedziane wkładki nie mają rdzenia ze srebra? Takie informacje nie są zawarte w ogólnym opisie, a wiem, że niektóre wkładki mają taki rdzeń, pomimo, że nie mają w nazwie oznaczenia Ag. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 44 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry,

Myślę, że najlepiej napisać do producenta leku. Zapewne producent leku posiada wiedzę na temat pełnego skład wkładki.

Może dobrym wyborem byłaby wkładka :Wkładka wewnątrzmaciczna Mona Lisa NT Cu380.

Ale w przypadku tej wkładku również proszę napisać do producenta.

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska