Jak stosować lek Medypred u osoby z zapaleniem zatok?

Mam przewlekle zapalenie zatok z polipami, jestem 4miesiące po zabiegu ich wyciecia, wyrosly mi po raz kolejny. Stosuje medypred 4mg czy dawkowanie 4 dni po 2 tabletki codzienne następnie 4 dni po 1 tabletce bedzie dobre ?

Należy zbadać przyczynę powstawania tych polipów w tak młodym wieku i tą przyczyną wyeliminować. Nie wiem co było w TK zatok przed zabiegiem. Nie wiem jaki miałaś zabieg i gdzie robiony. Sorki, za mało info. Gdzie mieszkasz? Może przyjedź? z tymi badaniami? Płyta CD itd.