Co robić w przypadku przewlekłego zapalenia zatok oraz polipów w nosie?

Dzień dobry od dziecinstwa mam problemy z katarem,przeistoczylo sie w przwlekle zapalenie zatok,caly nos w polipach,wszystkie ujscia zatokowe zatkane,do tego doszly bole stawow krzyzowo biodrowych,co utrudnia mi ruch w okolicach biodra.jakbym miał blokade jakaś.badania na bolerioze byly robione,jak mogę sobie jeszcze pomoc?nie cgcem brac lekow przeciwzapalnych caly czas.może sa inne metidy leczenia bólu stawów i zatok.

Zatoki nie bolą ale skoro masz tyle polipów to należy wszystkie zatoki zoperować endoskopowo w dobrym ośrodku klinicznym w Polsce. Nie wiem oczywiście gdzie mieszkasz więc nie poradzę. Piszcie do jasnej cholery gdzie mieszkacie albo nie zawracajcie głowy! Przebadaj się w kierunku alergii aspirynowej bo prawdopodobnie z tego powodu masz te polipy. Pokaż TK zatok, przyjedź?