Jak długo trwa rekonwalescencja po antrotomii zatoki?

Witam serdecznie, mam mieć antrotomie prawej zatoki szczękowej. W opisie tk mam polipowate zmiany śluzówki w dnie zatoki szczękowej prawej. Upośledzenie powietrznego prawego kompleksu ujściowo-przewodowego. Doktor, oglądając zdjęcie z tk, twierdzi ze mam torbiel. Moje pytanie to jak wygląda zabieg i jaki czas powrotu do normalnego życia i pracy. Pozdrawiam.

Sam opisuję sobie wyniki TK zatok. Jeżeli wierzyć opisowi-zmiany polipowate to nie ma tragedii i nie należy tego leczyć operacyjnie można spróbować inaczej. Jeżeli torbiel to należy zdiagnozować stan Twoich ząbków u góry po stronie prawej. Weż tą płytę CD i przyjedź.