Jak stosować Macmiror przy miesiączce?

Witam w trakcie stosowania leku macmiror 500 (8 szt.) dostałam miesiaczke. Czy mam przerwać stosowanie leku i kontynuować po zakończeniu miesiączki?

Leczenia nie powinno się przerywać, jeśli jednak dostała Pani miesiączki to leczenie może być utrudnione. Proszę mimo krwawienia, aplikować globulkę na noc, tak żeby Pani już nie wstawała i nie chodziła.