Jak szybko potwierdzić ciążę?

Witam uprawiałem seks z dziewczyna niby bylo to dzien dwa po owulacji. czy mogla zajsc w ciaze i jak szybko mozna potwierdzic ze jest w ciazy?

Witam serdecznie. Stosunek bez zabezpieczenia, jak to Pan określił ''dzień, dwa po owulacji'' predysponuje do ciąży. Jest to okres, jak najbardziej płodny. Aby potwierdzić ewentualną możliwość zajścia w ciąże należy wykonać test ciążowy, jednak ich wiarygodność jest najbardziej pewna po upływie 14 dni ( test z moczu) lub 10 dni ( test z krwi).