Jak szybko powinna wrócić płodność po poronieniu i łyżeczkowaniu?

witam po 1 miesiacze po poronieniu-zabieg łyzeczkowania badalam w 21dc progesteron (0,29 ng/ml), rozumiem ze to 1 cykl i bezowulacyjny? jak szybko powinna wrocic plodnosc? czy powinnam sie martwic, udac do lekarza czy to normalne po 1 miesiaczce po zabiegu?

Witam!
w przypadku poronienia płodność do owulacji 9 więc i płodności ) może dojść w pierwszym cyklu po zabiegu ; to ,że może się zdarzyc cykl bezowulacyjny nie jest regułą