Jak szybko zniwelować ból po zewnętrznej stronie nogi?

bul w prawej nodze po zewnętrznej prawej stronie leko ponizej kolana promieniujący w duł oraz zwiazany tym bul pod kolanem problem z zginaniem nogi jak szybko zniwelowac bul lub wyleczyc

Witam,
proponuję, aby zgłosił się Pan do lekarza rodzinnego, który Pana zbada i oceni stan kończyny. Zaproponuje odpowiednie postępowanie.
Czy miał miejsce uraz kończyny? Przeciążenie?
Niezbędne są dodatkowe informacje.
pozdrawiam