Jak to naprawde jest? Dlaczego nie zachodzę w ciążę?

Witam.

Mam ponownie pytanie. Kiedy kocham się ze swoim partnerem on dochodzi we mnie to po skończonym stosunku połowa jego spermy wypływa ze mnie. Chciałabym się dowiedzieć czy to jest normalne i tak się dzieje zawsze? Bo się tak zastanawiam czy czasem to nie jest przyczyna tego, że nie mogę zajść w ciążę? Proszę o poradę.

Dzień dobry!

Wszystko jest w porządku. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciąże po stosunku powinna Pani poleżeć na brzuchu a nie wstawać od razu. Wtedy więcej plemników "powędruje" w kierunku komórki jajowej.
z poważaniem