Jak uporać się z zapaleniem pęcherza trwającego od roku?

Witam. Od roku borykam sie z nawracajacym zapaleniem pecherza. Na poczatku bralam furagine, lecz pomagala tylko na chwile. Po zakończeniu każdej kuracji zapalenie wracało. Nastepnie zaczelam stosowac suplement diety z żurawina, troszke udało mi sie zapomnieć o pęcherzu ale i tak dawał swoje znaki regularnie. W wynikłej sytuacji sięgnęłam po antybiotyk podany przez lekarza rodzinnego „Nolicin”. Kuracja trwa 10 dni, jestem przy 6 i dalej czuje czasem dyskomfort. Dodam ze od roku gdy zaczęło sie moje zapalenie mam wydęte podbrzusze i bardzo boli pare razy na tydzień lecz nie długo. Jest twarde i nadmuchane jak balon. Gdy boli to po lewej i prawej stronie. Nie na środku. Chciałabym zapytać czy to normalne ze podbrzusze tak sie nadyma? I boli po bokach? Czy jajniki maja z tym powiązanie? Z góry Dziekuje bardzo za pomoc pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

wskazane wykonanie posiewu moczu i ew leczenie zgodne z antybiogramem czyli leczenie celowane oraz konsultacja lekarza ginekologa odnośnie układu rozrodczego.