Jak uporządkować dokumenty ciąży?

Witam! Czy jeśli wyniki wszystkich badań laboratoryjnych wykonywanych w okresie ciąży mam wpisane w kartę ciąży, to dodatkowo do porodu muszę mieć oryginały tych badań na kartkach? Jest to moja pierwsza ciąża i totalnie nie mam pojecia, a myślę, żeby pomalutku już wszystko uszykować. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

na stronie internetowej szpitala, w którym planuje Pani rodzić powinna być lista badań, dokumentów wymaganych przy przyjęciu do szpitala. Nie wszystkie badania musi Pani mieć w oryginałach, ale niektóre są wymagane np. grupa kwi.

Pozdrawiam

Joanna Wasiluk