Jak ustalić godzinę przyjmowania Euthyrox przy trzyzmianowej pracy?

Witam. Mam pytanie odnośnie przyjmowania Euthyrox N 50.Wiem,że należy przyjmować go w porze rannej na czczo. Ja pracuję w trybie trzyzmianowym i jadam o godz,02.00 gdyż wtedy mam przerwę. Zastanawiam się czy rano jestem już na czczo. Natomiast gdy idę na godz.06.00 do pracy to lek musiałabym przyjmować najpóżniej przed godz.05.00 .Trudno mi ustalić jedną godzinę tak abym była na czczo i brała lek o jednej porze. Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie musi to być stała godzina, chodzi tylko o bycie na czczo, 4-6 godzin od ostatniego posiłku powinno wystarczyć.
Pozdrawiam