Migrena skojarzona z aurą a możliwość przyjmowania Euthyrox

Wykryto u mnie migrenę skojarzoną, z aurą. W tym przypadku nie mogę zażywać leków hormonalnych. Czy więc lek Euthyrox N 50 mogę brać bez przeszkód czy lepiej nie ?

Euthyrox jest lekiem przyjmowanym z powodu niedoczyności tarczycy, który jeżeli są wskazania musi być przyjmowany. Tarczyca jest gruczołem, którego czynność wpływa na gospodarkę całego organizmu, a zaawansowana niedoczynność jest niebezpieczna dla życia.