Jak usunąć łzawienie oka po operacji zaćmy?

Witam, moja Babcia przeszła operację usunięcia zaćmy. Po zabiegu stosowała zalecone krople. Niestety oko cały czas bardzo łzawiło. Zmieniono kilka razy krople - bez zmian, nie pomogło również przepłukanie kanalików. Okulista zalecił wymaz, który również nic nie wykazał. Babcia bardzo się męczy, sytuacja trwa już od ponad pół roku i kolejni okuliści niestety nie są w stanie pomóc. Jaka może leżeć przyczyna? Jak zaradzić łzawieniu?

Witam. Potrzebne jest dokładne badanie powierzchni oka z wybawieniem. Pokażą się wtedy miejsca które są chore lub suche us zkodzone. I potem leczyć i zagoić. Pozdrawiam serdecznie Babcię