Jak usunąć zaskórniki z piersi?

Witam. Jak moge sie pozbyc zaskornikow/wagrow na piersiach? Jakich kremow, masci, peelingow uzywac zeby to zniklo. Po prostu cale piersi mam w zaskornikach! To jest masakra jak to wyglada! Chcialabym sie tego pozbyc. Czym to moge usunac? Prosze o porade i pozdrawiam serdecznie!

Dzień dobry,

Proszę spróbować wykonać peeling, jeśli to nie pomoże - zaskórniki może Pani usunąć w gabinecie u kosmetologa.

pozdrawiam serdecznie

IJ