Jak uzyskać Finasteryd?

Dzień Dobry, Czy jest jakieś rozwiązanie? Mam problem z uzyskaniem finasterydu 1mg lek na łysienie, szczególnie u kobiet lekarzy dermatologów, które twierdzą, że ono może powodować niepłodność lub jakieś dysfunkcje seksualne, problemy z późniejszym staraniem się o dzieci, jak ich w ogóle nie chcę mieć? Nie wiem czy to prawda czy lekarz jest po prostu złośliwy? Proszę o pomoc co w takiej sytuacji robić, nigdy nie słyszałem, aby ktoś po tym leku stał się nie płodnym uważam to za kompletną bzdurę. pozdrawiam Mateusz

Lekarz na pewno zleca właściwe leczenie, nie jest złośliwy. Efekty uboczne są takie, jakie są. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielenia odpowiedzi ze strony portalu.