Jak wygląda poszerzona żyła na piersi?

Witam. Chciałabym wiedziec jak wyglada poszerzona zyla na piersi? Poniewaz od jakiegos czasu zwlaszcza gdy jest mi zimno jedna zyła tylko na jednej piersi robi jakby sie wieksza, szersza? i ogolnie jest wieksza od tej na drugiej piersi a zawsze byly takie same? Czy poszerzona zyla to taka ktora jest wypukla przez skore? badz sztywna? Ogolnie nie wystaje ani nic tylko martwi mnie to jakby poszerzenie?

Aleksander Ropielewski

Poszeżona żyłą jest sztywniejsza i często uwypuklona (jeżeli jest żyłą podskórną) oraz widocznie szersza niż odpowiadajace żyły.