Poszerzenie jednej żyły na piersi

Witam. Moja zyła na jednej piersi jest jakby poszerzona. Tzn nie jest wypukła, nie boli ale dziwnie robi sie szersza gdy robi mi sie zimno. Co to moze byc?

Raczej to jakaś gra naczyniowa. Nic istotnego i żadna patologia. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.