Bolesność łydki a USG Doppler

Witam borykam sie z bolem lydki tzn nie jest to typowy bol tylko scisk, uciska albo jakby troche bolalo po uderzeniu i zachodzi to na lewa strone jakby piszczeli i stopa tez boli...mialam miesiac temu robione testy na d-dimery a w lustopadzie usg doppler i wyszlo wporzadku... Boje sie o zakrzepice i ze moze badania za wczesnie zrobione ....???

Raczej wątpię w tło naczyniowe opisywanych dolegliwości. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z neurologiem, gdyż objawy mogą być związane z patologią w zakresie unerwienia kończyny.