Ból, pieczenie, uciskanie i mrowienie nóg a zakrzepica

Prosze o rade... Chcialabym sie uspokoic ale denerwuje sie bardzo bo bola mnie nogi... Z tylu udo i lydka raz pioka. Raz uciskaja. Raz czuje mrowienie i zimne dreszcze. I jakby cos w lydce mi sie normalnie przemieszczalo dziene uczucie.... Mialam tydzien temu tobione testy d-dimery i w listopadzie usg dopplera i wyniki wporzadku sa.... Boje sie ze to zakrzepica a moze za wczesnie badania zrobione.... Mozliwe to jest? Niby lekarze uspakajaja ze to nie to ale i nic poza tym paracetamol dostalam...

Takie dolegliwości raczej nie są związane z układem naczyniowym. Takie dolegliwości mogą mieć związek z zaburzeniami w układzie nerwowym. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z neurologiem.