Skąd u mnie piekący, rwący ból nóg?
Witam bardzo boli mnie noga bol jest rwacy piekacy ciezko okreslic jego dokladne miejsce (tyl) - bardziej udo i pod kolanem ale lydka też, nawet minimalnie pośladek. Przeczytałam w internecie o zakrzepicy ale mialam w tym miesiac badanie ddmerow i byly ok wiec wątpie. Moje pytanie brzmi jak szybko rozwija sie zakrzepica i czy przy obecnych dolegliwościach powinnaś powtórzyć badanie czy uspokoić sie ze w miesiąc sie nie rozwinęła i owe badanie jest aktualne ?rok temu mialam usg żył-w pprzadku

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Po samym opisie Pani dolegliwości, bez badania Pani oraz bez wyników badań dodatkowych nie można powiedzieć jakie są przyczyny Pani dolegliwości. dlatego wskazana jest konsultacja z lekarzem rodzinnym celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.