Skąd u mnie piekący, rwący ból nóg?

Witam bardzo boli mnie noga bol jest rwacy piekacy ciezko okreslic jego dokladne miejsce (tyl) - bardziej udo i pod kolanem ale lydka też, nawet minimalnie pośladek. Przeczytałam w internecie o zakrzepicy ale mialam w tym miesiac badanie ddmerow i byly ok wiec wątpie. Moje pytanie brzmi jak szybko rozwija sie zakrzepica i czy przy obecnych dolegliwościach powinnaś powtórzyć badanie czy uspokoić sie ze w miesiąc sie nie rozwinęła i owe badanie jest aktualne ?rok temu mialam usg żył-w pprzadku

Witam serdecznie,

Po samym opisie Pani dolegliwości, bez badania Pani oraz bez wyników badań dodatkowych nie można powiedzieć jakie są przyczyny Pani dolegliwości. dlatego wskazana jest konsultacja z lekarzem rodzinnym celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.