Bóle nóg w różnych miejscach
Witam prosze o pomoc bo zaczynam juz wariowac :( bola mnie obie bogi od 4 tygodni w roznych miejscach a czasem wogole nic... mialam usg doppler bo balam sie o zakrzepice ale wyszlo ok. Boje sie ze moze za wczesnie robione bylo i nic nie wykryto mozliwe to? Jestem obecnie za granica a tu ciezko prosic o jakie kolwiek badania. Niby wykryto plaskostopie poprzeczne i czekam na wkladki specjalistyczne... boje sie ze to nie to. Zaznacze ze w nocy nie bola nogi a w dzien roznie jak chodze lub siedze...

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jeżeli powodem byłaby zakrzepica żylna to badanie USG wykryłoby tą dolegliwość. Przyczyny bólu kończyn dolnych należy poszukiwać gdzie indziej - przyczyna nerwowa lub ortopedyczna. Sugeruję kontakt z ortopedą.