Jak wygląda wybudzanie z narkozy?

Jakiś czas temu dowiedziałem się że będę mieć operacje. Zacząłem się zastanawiać jak wygląda wybudzenie z narkozy. Jakie pytania zadaje lekarz po wybudzeniu, gdzie następuje wybudzenie i dlaczego niektórzy nie pamiętają tego momentu?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie pamiętaj z powodu zastosowanych leków. Na sali pooperacyjnej lub operacyjnej zależy od zabiegu