Jak wygląda zabieg usuwania włókniaka piersi?

Witam. Będę miła usuwanego gruczolakowłókniaka z piersi. Guzek dosyć duży 2,8x1,8 cm na godzinie 8 w kdz. Będzie to zabieg prywatny na chirurgii jednego dnia w znieczuleniu miejscowym. Czy podczas zabiegu jak i po boli bardzo? Kiedy są ściągane szwy i ile czasu mniej więcej mogę się spodziewać się l4?

Witaminy w ciąży

Najlepiej byłoby zapytać chirurga, który będzie zabieg wykonywał o dokładny przebieg całej procedury.
Po podaniu środka znieczulającego nie będzie Pani odczuwała bólu. Kiedy jednak znieczulenie minie, ból się pojawi - dostanie Pani leki przeciwbólowe do domu. Szwy ściąga się zwykle po 7-10 dniach