Jak wyglądają badania na HIV?

Witam,jak zrobic badania na hiv? Wstydze sie bardzo jestem z malego miasta..jak ide na podstawowe badania krwi to czy automatycznie laboratorium robi badania na hiv i poprostu nie informuje o tym dopiero jak jest wynik pozytywny bo tak slyszalem czy to prawda?

Lek. Tomasz Budlewski

nie nie jest to prawda. proponuję udac się do poradni chorób zakażnych gdzie tego typi badania sa robione anonimowo.