Jak wyglądają wyniki badań hormonalnych u osoby transpłciowej?

Witam. Jestem osobą transpłciową po 2 operacji, tj. histerektomia całkowita. Operacja odbyła się w zeszłym roku, w sierpniu, na badania hormonów FSH i LH poszedłem w tym miesiącu. Wyniki tych badań to FSH o wartości 41,3 i LH 20,2, są podane jako podwyższone. Przyjmuję Omnadren 250 co 3 tyg. Czy u takich osób jak ja, wartości te mogą być aż tak podwyższone?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego i ustalenie dalszego postępowania