PCOS i wyniki badań hormonów
Witam, Ginekolog po wykonaniu badania USG zdiagnozowal u mnie PCOS, zalecił jednak dodatkowe badania hormonów aby się upewnić co do diagnozy. Wyniki przedstawiają się następująco: TSH 2,980; FSH 6.61; LH 5,9, PRL 22.12. Wszystko mieści się w normach, a więc czy można w tym przypadku wykluczyć jednak PCOS? Czy zespół ten nadal może występować przy takich wartościach podanych homornów?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Wyniki badań hormonalnych nie sugerują PCOS, sugerowałbym rewizję diagnozy.