Jak wyleczyć bliznę po usunięciu znamienia barwnikowego?

Witam Miałem usuwane znamię barwnikowe z badaniem histopatologicznym o wielkosci około 12mm na 12mm . Chiryrg ładnie wyciął ale od zabiegu mineło około 3 miesiące. A miejsce zagojone dalej mnie swędzi i blizna jest czerwona. Mało tego w miejscu wyciecia nie odrastają mi włosy. Czy to normalne czy moge liczyć że włosy odrosną? Czy zostało coś skopane .Jak można wyleczyc ta blizne

W miejscu gdzie jest blizna włosy niestety nie odrosną, jest to zupełnie normalne. Jeśli chciałby Pan zmniejszyć samą bliznę można stosować maści z silikonem. Pozdrawiam!