Jak wyleczyć bóle oczu i światłowstręt?

Od 4 lat zmagam się z piekącymi, bolączymi oczyma i ogromnym światłowstrętem. Od tego popadłem w depresję. Leki zadziałały, depresja minęła, a problem z oczami pozostał na tyle uporczywy, że nie jestem w stanie ruszyć z łóżka.Teraz ewidentnie tylko światło przywraca u mnie nastrój depresyjny. Żadne krople nie dają ulgi ani na chwilę, jedynie para wodna sprawia że przez kilka sekund nie odczuwam pieczenia, bólu oraz derealizacji.Już siódmy okulista okazał się bezradny.Sterydy i pielęgnacja nie pomogły

Witam.zachorował Pan jsk miał Pan 16 lat. Czy była wykluczana jakąś choroba genetyczna degeneracyjna? Druga sprawa. Jeżeli tylko swiatlowstret to czy nosi Pan ciemne okulary stałe? Czy badał Pana neurolog? Czy nie ma Pan zmIan hormonalnych? Czy ma Pan jasna karnacji skóry i włosów może jest Pan niepełnym albinosem? Jak wygląda Pana plamka w Oct czy ilość komórek zwojowych w plamce żółtej jest prawidłowa? Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Niestety na Pana wątpliwości może odpowiedzieć tylko lekarz w relacji bezpośredniej, nie online...

Z przesłaniem wyleczenia i dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej