Jak wyleczyć duszący kaszel u dziecka?

Witam od paru lat moja 5 letnia córka od października do ok lutego meczy sie niemal co noc z suchym duszacym kaszlem. Co roku o tej porze trafiamy do szpitala z trudnosciami w oddychaniu. Bylismy u wielu lekarzy ale niestety nikt nie potrafi powiedziec co jej jest najczesciej konczy sie na wziewach ventolin po czym kaszel ustaje ale nie na długo. Dodam ze córka jest alergikiem ale od dłuższego czasu w domu sie nic nie zmienia je caly czas to samo a zawsze o tej porze roku zaczyna sie koszmar.

Proszę napisać:
1. Na co dokładnie dziecko jest uczulone, jakie badania były robione testy skórne , badania z krwi??
2. Jak jest leczone jeśli w ogóle??
3. Jak często jest kaszel, świszczący oddechkatar wodnisty kichanie zmiany skórne wysypki??
Pozdrawiam Tomasz Grzelewski alergolog pediatra