Jak wyleczyć nawracające infekcje dróg oddechowych?

Witam, od czasow dziecinstwa az do chwili obecnej a mam aktualnie 29 lat mecza mnie nawracajace infekcje gornych drog oddechowych i towarzyszacy temu uporczywy katar i bol zatokw okolicach czola podczas kaszlu.Nie mam przerosnietych migdalow ani trzeciego migdala, regularnie zazywam wit C, czosnek itd, wszystko na odpornosc.Czy to moze byc problem z przegroda nosowa?Dodam ze kiedys w prawej przegrodzie pekla mi tetniczka, bylam leczona laryngologicznie, nie wiem czy tez moze miec to jakis wplyw

Lek. Michał Lenard

Przyczyną Pani objawów może być przewlekły stan zapalny, lub polip w zatokach obocznych nosa. Sugeruję wizytę u laryngologa. Pozdrawiam!