Jak leczyć infekcje dróg oddechowym przy Hashimoto?

Witam. Mam 25 lat od dziecka lecze sie na niedoczynność tarczycy Hashimoto, nie dawno zdiagnozowano u mnie także tezyczke. W okresie jesienno zimowym chorowalam dosyc czesto na zapalenia gornych drog oddechowych takze zapalenia oskrzeli mykoplazmy itp. Mam rowniez chore zatoki. Dostałam teraz od lekarza szepionke Ribomunyl zaczelam ja stosowac ale poczytalam kilka informacji ze przy chorobach z autoagresii lepiej unikac takich rzeczy. Prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza endokrynologa i kierowac się jego zaleceniami