Jak wyleczyć neuralgię i promieniujący ból?

Mam pytanie bo po usunięciu 7 dolnej lewej zęba ropnego odczuwam ból od 2 dolnej aż do ucha lewego ból ten jest promieniujący czasem jest też tak że piecze mnie warga wokół zebów z lewej strony wokół 2 dolnej.Byłem już 2 razy u neurologa miałem rezonans nic nie wykazało dostałem lek o nazwie gabapentin nie pomaga ,Byłem u stomatolgów różnych nie są w stanie mi pomóc ból trwa już 2 lata.Czasami jest to tępy ból też.Jest podejrzenie neuralgii jak to wyleczyć skoro leki nie pomagaj mi wcale.

Witam,

Proszę zgłosić się do specjalisty chirurga stomatologa lub chirurga szczękowo-twarzowego. Prawdopodobnie wskazane wykonanie zdjęcia CBCT. Możliwe, że trzeba zastosować blokady nerwowe jeżeli to rzeczywiście neuralgia jest źródłem problemu. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski, HD-Dental