Jak wyleczyć prolaktynę u osoby po poronieniu?

Witam przed 1 ciążą miałam problem z prolaktyną miałam bardzo duży wzrost prolaktyny.Byłam u endokrynologa dostałam tabletki które brałam 2 miesiące i pomogło.Po pół roku zaszłam w ciąże ale w 16 tygodniu poroniłam.Potem zaszłam w 2 ciąże i poroniłam w 4 tygodniu ciąży.Teraz mam nadal wzrost prolaktyny na nowo i nie mogę zajść w ciąże. Dostałam skierowanie do poradni specjalistycznej genetycznej,patologi wczesnej ciąży oraz niepłodności.Mam pytanie jak ja mam wyleczyć prolaktynę u gdzie się udać

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do endokrynologa i odpowiedni test obciążenia i Ew diagnostyka w kierunku zespołu antyfosfolipidowego