Jak założyć taki krążek?

Witam, powinnam dziś czyli w sobotę założyć krążek, ale jestem poza granicami Polski i zapomniałam zabrać krążek ze sobą,będę w domu za tydzień w niedzielę. Mam 47 lat i jestem aktywna seksualnie i co mam zrobić założyć to jak przyjadę, czy jak?

Poczekać na swój okres, nie będzie Pani chroniona w tym cyklu. NIe ma sensu zakładanie nowego krążka po 2 tygodniach przerwy. Proszę stosować inną metodę, o ile nie chce Pani zajść w ciążę.