Jak zamienić leki w terapii psychiatrycznej?

Jak zamienić asentrę na dulsevię.Asentrę brałam przez ok.rok (ost. 2m-ce 150mg wcześniej100mg). Zgodnie z zalec. lekarza,przez 2tyg.brałam100mg asentry i 30mg dulsewii, następnie ok.3tyg.100mg asentry i 60 dulsevii(miał być 1tydz.)Dalsze schodzenie z asentry (5 dni 75mg) powoduje złe samopoczucie(oszołomienie, niepokój). Powrót do 100mg asentry- lepiej, ale nadal kiepsko. Czy poczekać aż dulsevia zacznie działać (może nie działa lub za mała dawka)i dopiero schodzić. Jak to zrobić?

Witam!
Dulsevia jest dobra w leczeniu polineuropatii, nawet cukrzycowej, jednak jako samodzielny lek przeciwnerwicowy nie zawsze spełnia pokładane w niej nadzieje. Jednym pomaga, innym tak sobie. Najważniejsza w leczeniu zaburzeń lękowych jest psychoterapia lub stymulacje nerwów, ośrodków nerwowych lub TMS magnetyczna przezczaszkowa - te ostatnie zaliczane są jaszcze do eksperymentów medycznych i dostępne w programach naukowych tylko w nielicznych ośrodkach.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.