Czy zwiększenie Dulsevii do 90 mg daje efekt leczniczy?

Biorę dulsewię 60 mg ok. 1,5 m-ca na depresję z lękiem. Jednocześnie schodzę z asentry 100mg ( wcześniej brałam 150mg), ale jakoś nie mogę z niej zejść, bo czuję się źle. Ponadto mam podwyższone ciśnienie krwi jak biorę leki, czy któryś z leków podwyższa ciśnienie krwi i czy jest ono tylko przejściowe. Czy zwiększenie dulsevii do 90 mg daje efekt leczniczy? Może ta dawka pomogłaby mi zejść z asentry i jednocześnie pomogła na depresję .

Dzień Dobry Pani,

Celem uzyskania informacji na zadane przez Panią pytania, sugerowałabym by skonsultowała się Pani z lekarzem prowadzącym, który zna Panią.

Serdeczności i radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com