Dlaczego przy Asentrze jestem tak zmęczona?

Biorę od 17 dni asentrę w dawce 2 tabletki,a kolejne 7 dni 2 i 1/4tabl na OCD i depresje i jestem mega senna i nic narazie nie działa,skutków ubocznych brak.Może tylko delikatnie jestem mniej chaotyczna i troszkę mniej nerwowa,ale smutek,myśli samobójcze,niepokój,lęk nadal jest, a cierpie:(

Witam!
Jeszcze trzeba poczekać na prawidłowe działanie, bywa, że dopiero po 6 tygodniach. Poza farmakoterapią konieczna psychoterapia i psychoedukacja. Cierpliwości - będzie "nagroda".
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Leczenie farmakologiczne tłumi objawy, ale ich nie leczy i stąd możliwy symptom zmęczenia.

Z mojej strony, zachęcałabym Panią do podjęcia psychoterapii (równolegle) która leczy przyczynę symptomatyczną, poprzez dotarcia do jej przyczyny.

Serdeczności i radości Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com