Dlaczego nie ma poprawy po stosowaniu asentry?

Biorę od 6 dni 75mg asentry i teraz jestem po 9dniach na dawce 100mg(zero poprawy,zero skutków),co o tym myśleć,to mój pierwszy lek na depresje i OCD

(zazwyczaj poprawa następuje po ok 2 tygodniach od rozpoczęcia przyjmowania leku), proszę uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli po tygodniu nie będzie obserwowalna żadna zmiana, proszę wtedy udać się do swojego lekarza. pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Na leczenie farmakologiczne każdy organizm reaguje w sposób zindywidualizowany.
Proszę skonsultować Pani pytanie z lekarzem prowadzącym Panią.

Życzę Pani pomyślności i skuteczności w leczeniu,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień Dobry.
W psychiatrii zwraca się uwagę na to, że leki zaczynają działać dopiero po ok. 2 - 4 tygodniach.
W związku z tym myślę, że dobrze byłoby uzbroić się w cierpliwość.
Ponadto pragnę zwrócić uwagę na fakt, że zawsze można dopytać lekarza psychiatrę o szczegółowe informacje dotyczące leku i leczenia.

Życząc powodzenia,
Dariusz Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
https://www.facebook.com/nadzycie/