Po jakim czasie od zakończenia remontu można wprowadzić noworodka do pokoju?

Dzień dobry, jestem w 27 tygodniu ciąży. Za ok. 3 tyg. ma się u mnie zacząć remont (całościowy łazienki, malowanie przedpokoju oraz malowanie i tapetowanie pokoju, w którym będzie spało dziecko). Na czas remontu wyprowadzam się z domu. Mimo wszystko zastanawiam się, czy jest to bezpieczne dla dziecka i ewentualnie po jakim czasie od zakończenia remontu mogę wrócić do domu.

Dzień Dobry Pani,

Według mojego zdania jest potrzeba ok. dwóch tygodni, w zależności od rodzaju zastosowanych farb, najlepiej dopytać szczegółowo w sklepie, gdzie będą farby
zakupione.

Życzę Pani i Pani Maleństwu szczęścia i radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com