Co powoduje odbijanie dźwięku w jednym uchu?

Witam serdecznie, od 1,5 miesiąca borykam się problemem "odbijania dźwięku" w jednym uchu.Jest to na tyle uciążliwe, że chodzę z zatyczką w uchu bo zwykły stuk odstawianej szklanki doprowadza mnie do szału. Ucho pobolewało 3 miesiace temu i dostałam augumentin. Ból ustąpił. Podczas 3 wizyt u lekarza dostałam: I wizyta aerozol nasometin, zero poprawy. II wizyta kropne biodacyna i kamfora do okolic uszu - nic... i teraz na III wizycie aerozol pronasal i tabletki flonidan.

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym wstępną konsultację i ewentualną diagnostykę neurologiczną.

Z przesłaniem dla Pani zwyczajnej pomyślności.
irena.mielnik.madej@gmail.com