Czy nerwica jest silniejsza od asentry?

Witam Po 1,5roku od ciąży dostałam nerwicy natręctw(na punkcie tych samych schematów,czystości,ładu i wszystko ma być zaplanowane i spełnione). Jednak nie odczuwałam niepokoju,dużego lęku czy też trudności wyjścia z domu,więc taks obie była i po 0,5roku zaczęłam być drażliwa,agresywna i spadł mi humor (raz od czasu był spadek,jak gdzieś wyjechałam to mało co mnie cieszyło),ale w domu było ok,dużo też mnie zadowalało,spałam normalnie,żadnych problemów,temu nie podjęłam ani terapii ani leków.;Po 2 latach tego trwania dostałam depresji i mam ją już pól roku(stan lękowo depresyjny),apetyt ok,koncentracja i poczucie wartości ok,waga ok,ale bezsenność,myśli samobójcze,zerowa energia,koszmar jak cierpię.Po 2 mies jej trwania poszłam do psychiatry i brałam asentre już 2,5mies (zaczęłam od 50mg z dwa tygodnie,później tydzień 75mg i prawie 3 tyg 100mg i zero poprawy,4 dni brałam 150mg(i tu dopiero ból brzucha,przeczyszczenie,ból głowy),zmniejszyłam do 100mg i tak tydzień kolejny biorę i senność straszna śpię do 3.Uznaję tylko medycynę i leki.Psychoterapia to proces,który nie uznaję,więc proszę mi o tym nie pisać.Lek pow,że nerwica jest silniejsza od asentry i tzn,że mam zmienić lek?Wiele osób super się czuję

Dzień Dobry Pani,

Zalecałabym Pani, by skonsultowała Pani osobiście (z lekarzem prowadzącym Panią) możliwość wprowadzenia innego medykamentu.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

psychoterapia jest metodą leczenia, tak jak farmakoterapia, która tylko i wyłącznie łagodzi objaw, nie leczy przyczyny problemu, wskazana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna, wymagane jest kompleksowe leczenie, sama Pani siebie powstrzymuje.

Pozdrawiam serdecznie